Azərbaycan sığorta bazarının liderlərindən olan “Atəşgah” SŞ vətəndaşlar üçün daha bir yeniliyə imza atdı. İcbari nəqliyyat sığortası sahiblərinin..
Azərbaycan sığorta bazarının liderlərindən olan “Atəşgah” Sığorta Şirkəti yeni layihəsini təqdim edir. Artıq “Toyota” markalı avtomobil sahibi olan..
İyunun 8-i, “Atəşgah” Sığorta Şirkəti “Dünya Sağlamlıq Gününə” özəl olaraq korporativ müştəriləri üçün Yoqa tədbiri..
“Atəşgah” Sığorta Şirkəti 2019-cu ildə şirkət tərəfindən təsdiq edilmiş “Loyallıq Sistemi” çərçivəsində Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi..
“Atəşgah” Sığorta Şirkəti son günlər trendə çevrilən, ətraf mühitin qorunması və ”daha təmiz dünya yaratmaq üçün”..
Mayın 19-u, “Atəşgah” Sığorta Şirkətinin təşkilatçılığı ilə şirkətin korporativ müştəriləri arasında kartinq yarışı keçirilib. “Baku City..
Azərbaycanın ümummilli lideri Heydər Əliyevin anadan olmasının 96-cı ildönümü və Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin yaranmasının 101-ci ildönümü..
“Atəşgah” Sığorta Şirkətinin İdarə Heyətinin sədri Azər Allahverdi oğlu Əliyev “İcbari Sığorta Bürosu” nun Himayəçilər Şurasına yeni sədr..
“Atəşgah” Sığorta Şirkəti Gəncə filialının direktor müavini Orxan Qurbanov “Azərbaycanda aqrar sığortanın tətbiqi: problemlər və imkanlar”..
Insure.az onlayn sığorta portalı 2018-ci il ərzində bütün sığorta şirkətlərinin iştirak etdiyi “İlin sığorta şirkəti” bölməsi üzrə vətəndaşlar..